Sidebar

مرسا - ارائه دهنده به روزترین راهکارهای جامع و تخصصی مراکز داده

مشاوره ، طراحی و نظارت

 

مشاوره و طراحی :


با گسترش فناوری اطلاعات و نیز با توجه به روند رو به رشد کاربردهای آن ، خدمات مشاوره در این زمینه به یک نیاز اساسی برای شرکت ها تبدیل شده است. داده‌های تولید شده توسط شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص هر روز در حال افزایش بوده و امروز به کمک ابزارهای نوین، تولید داده‌ها به قدری پراکنده و انبوه است که تولید کنندگان آن‌ها به سختی می‌توانند این داده‌ها را مدیریت کنند و از ذخیره‌ی آن‌ها به نحو مطلوب سود ببرند.

افزون بر این، با توسعه شبکه‌های داخلی و جهانی و نیز حرکت پر سرعت سازمان‌ها به سوی اطلاعات یکپارچه، نیاز به فضایی برای ذخیره‌سازی، طبقه‌بندی، مدیریت، توزیع، برقراری ارتباط پرسرعت و تامین امنیت داده‌ها به شدت احساس می‌شود. از این رو مراکز داده‌ها به صورت مجموعه‌های بزرگ و بسیار ایمن به عنوان انباره‌هایی برای نگه‌داری، طبقه‌بندی، مدیریت، پردازش و توزیع داده‌ها شکل گرفته‌اند.
بر همین اساس يكي از محورهاي اصلي كسب و كار شركت مرسا تحلیلگران دادگان ، ارائه خدمات مشاوره در حوزه‌هاي مختلف فناوري اطلاعات و ارتباطات مي‌باشد .
این شرکت همواره به عنوان شركتي راهكارساز (Solution provider) و مشاور در عرصه ICT مطرح بوده است. از آنجاكه انجام پروژه‌ها و طرح‌هاي مشاوره‌اي و نظارتي نياز به وجود منابع انساني غني دارد، شركت همواره از خدمات مختلف اشخاص توانمند و تشكيلات مغزافزاري مطرح استفاده نموده و با جذب و توانمندسازي نيروهاي متخصص، سعي در توسعه منابع انساني موجود بمنظور انجام بهتر پروژه‌ها دارد.

 

نظارت :


نظارت كمي و كيفي بر اجراي پروژه‌هاي IT ، يكي از عوامل تعيين‌كننده موفقيت اين پروژه‌ها مي‌باشد. مرسا با در اختيار داشتن مجموعه‌اي غني از استانداردها و تجربه های عملي در پروژه های بزرگ و پیچیده ، آماده ارائه خدمات نظارت بر پروژه‌هاي IT مي‌باشد.