Sidebar

مرسا - ارائه دهنده به روزترین راهکارهای جامع و تخصصی مراکز داده

Collaboration

در دنیای پیشرفته و پرسرعت امروزی ، جهت برطرف نمودن نیازهای پایه ای و ریشه ای امور جاری بنگاه های اقتصادی یا سازمان ها و یا پرسنل و کارمندان آنها ، ایجاد سیستمهای Collaboration، نظیر E-Mail ، Chat و کنفرانس های صوتی و تصویری الزامی است .

از آنجا که تمامی فعالیت های بازرگانی و اقتصادی شرکتها بر روی این ساختار قرار خواهد گرفت ، بنابراین حساسیت آنها ، در حدی خواهد بود که Down بودن سرویس های فوق الذکر میتواند خسارات جبران ناپذیری را برای مجموعه به همراه داشته باشد .لذا ایجاد بستر بسیار پایدار و امن در خصوص این سیستم ها کاملا حیاتی بوده و میبایست به آن پرداخته شود .

از مهم ترین و معروف ترین این سیستم ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • Microsoft Exchange
  • Postfix
  • Sendmail
  • Exim
  • Microsoft Lync

با توجه به گسترش کاربران این گونه سیستم ها ، عموما معماری آنها به صورت Scalable بوده لذا علاوه بر کلاسترینگ High Availability به صورت کلاستر های Load Balance نیز قابل طراحی و پیاده سازی میباشند .

طراحی معماری Deployment در پروژه های بزرگ و حساس بسیار دارای اهمیت فراوان بوده و ایجاد سیستمهای Collaboration در ابعاد وسیع و کاربران انبوه ، دارای پیچیدگی ها و استاندارد های خاص خود میباشد .

شرکت مرسا با توجه به تجربه موفق راه اندازی فارم های بزرگ در این خصوص و تخصص خود در خصوص Deployment لایه های مختلف صنعت IT ، با افتخار در این زمینه ارائه خدمت مینماید .

شما میتوانید جهت بازدید از Demo عملیاتی و یا کسب اطلاعات بیشتر ، با واحد فروش شرکت مرسا هماهنگ فرمایید .