Sidebar

مرسا - ارائه دهنده به روزترین راهکارهای جامع و تخصصی مراکز داده

همکاری با مرسا

شركت مرسا از تمامي اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه‌مند و فعال در زمينه هاي طراحی ، تامین ، راه اندازي ، اجرا ، نگهداری و آموزش در لایه های :

 

 

· سرویس

· نرم افزارهای میانی

· پایگاه داده

· سیستم عامل

· سرور

· منابع ذخیره سازی

· شبکه

· امنیت

· مانیتورینگ

· مجازی سازی در تمامی سطوح

 

در سراسر كشور دعوت مي‌كند تا به گروه شركت هاي همكار مرسا بپيوندند.

این شرکت تمامی تجهیزات و نرم افزارهای لازم در مرکز داده نظیر :

· IBM

· EMC

· CISCO

· HDS

· VMware

· SUN / Oracle

· Juniper

· HP

 

 

 

را در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین قیمت به عنوان یک سورس مناسب در ایران ، تحویل شما خواهد داد .

 

در صورت تمايل به همكاري با ما، با آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدتماس بگيريد.

 

 

نیروهای متخصص

 

نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین سرمایه‌ هر سازمان دانش‌محور است. آن‌چه مرسا را متمایز از دیگران می نماید همکاری با متخصصان و کارشناسان توانمند بر پایه‌ نیازهای بازار، در محیطی دانش‌محور و دوستانه، جهت ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان است .

 

تلاش ما بر آن بوده است که بر پایه‌ یادگیری و یاددهی مستمر، محیطی تعاملی به‌وجود آوریم. برگزاری دوره‌های تخصصی گسترده بر اساس نیازهای فعلی، و بسترسازی برای پیشرفت آتی همکاران بر پایه‌ مسیر شغلی و مسیر موفقیت، همچنین اخذ گواهینامه‌های تخصصی در حوزه‌ فعالیت آنان، از جمله برنامه‌های محوری ما در حوزه آموزش است.

امروز نزدیک به 95 درصد از همکاران ما، دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی ‌ارشد و کارشناسی هستند.

ما کوشیده‌ایم برای کاری دشوار، محیطی دلپذیر، دوستانه و آرام فراهم آوریم. برنامه‌ریزی جدی برای ارائه خدمات بهتر در حوزه‌ منابع انسانی، تدارک سفرهای ‌جمعی و برنامه‌های ورزشی، همه در راستای همین هدف است.

 

مدیریت پروژه

مديريت‌ پروژه ، برنامه‌ريزي و هدايت آن در چهارچوب زمان ، هزينه و كيفيت به ‌سوي ايجاد نتايج مشخص‌ بوده و فعاليت‌هاي برنامه‌ريزي ، سازماندهي ، نظارت بر اجرا و هدايت را در بر مي‌گيرد .
مدیریت پروژه سعي ‌دارد تا با استفاده‌ درست از منابع ، نتايج مشخص و مورد انتظار را با هزينه‌ توافق‌شده‌ قبلي در موعد زمانی خود تحويل ‌دهد . به بيان ديگر ، مديريت پروژه بكارگيري دانش ، مهارتها ، ابزار و تكنيكهاي لازم در
اداره جريان اجراي فعاليتها ، به منظور رفع نيازها و انتظارات متوليان پروژه است . مديريت پروژه در اجراي اين مهم از دو بازوي قدرتمند برنامه‌ريزي و كنترلپروژه بهره مي‌گيرد .

 

شرکت مرسا در اجرای پروژه های خود ، معمولا از متدولوژی های مدیریت پروژه PMBOK یا PRINCE2 ، بهر برده و کارفرمایان میتوانند به صورت Online روند پیشرفت اجرای پروژه را از سایت سیستم مدیریت جامع پروژه (EPM) یا سبد پروژه های شرکت و در قسمت مربوط به این پروژه - کارفرما مشاهده نماید.

 

 

 

 

 

 

فرصت های شغلی

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به تیم مرسا ست. کار در کنار افراد باانگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.مرسا از ابتدا، با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی و بویژه بنگاه های اقتصادی دانش محور ، نیروی انسانی آن می باشد ؛ جذب افراد متخصص و سختکوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده است.

 

معمار راهکارهای مراکز داده در لایه های مختلف :

· ترجیحا آشنا به مجازی سازی در لایه های مختلف نظیر : شبکه ، سرور و استوریج و یا مدارک VCP و امثالهم

· ترجیحا آشنا به سیستم عامل هایی نظیر : HP-UX ، Linux ،Solaris ، Windows و AIX

· ترجیحا آشنا به پایگاه های داده Oracle و SQL

· ترجیحا آشنا به Clustering در لایه های مختلف نظیر : Oracle RAC , NLB و WebLogic Cluster

· ترجیحا آشنا به SAN Storage های حرفه ای

· ترجیحا آشنا به امور حرفه ای و تخصصی امنیت

· ترجیحا آشنا به امور حرفه ای و تخصصی شبکه در مراکز داده(Cisco و Juniper)

· ترجیحا آشنا به معماری های نوین مراکز داده

مدیر فروش و یا Account Manager:

· حداقل تحصیلات کارشناسی

· پنج سال سابقه مرتبط

· آشنایی با Word، Excel و قوانین مناقصات و قراردادها

· علاقه مندی و تجربه حرفه ای در بازاریابی و فروش

· خوش برخورد و دارای ارتباطات قوی

برای پیوستن به ما، لطفا رزومه خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید رسال نمایید.پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما، بر طبق رویه‌های سازمانی عمل شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

رویکرد تکنولوژیک

بی‌تردید، ارایه‌ی آخرین سرویس ها و فناوری‌های روز جهان در حوزه‌ی High Tech، نیازمند سرمایه‌گذاری‌های عظیم و قابل توجه بر روی تجهیزات و سیستم های اطلاعاتی است . از این روی، مرسا از ابتدای فعالیت تا کنون، سرمایه‌گذاری‌های چشم‌گیری در زمینه‌ی توسعه تجهیزات و پشتوانه‌های فنی خانواده مرسا انجام داده است. به گونه‌ای که برای ارایه‌ی آخرین امکانات پیشرفته‌ی جهان به مشتریان و انتقال آخرین دانش و فناوری‌ها به متخصصان کشور، تا کنون درصد بالایی زیادی از سود حاصل از فعالیت‌های شرکت‌ مرسا صرف توسعه‌ی تجهیزات و امکانات فنی و نیروی انسانی متخصص گشته است.

به همین خاطر است که لابراتوار و workshop شرکت مرسا ، با استفاده از پیشرفته‌ترین، مرغوب‌ترین و برگزیده‌ترین تجهیزات و امکانات فنی بنا شده است و هم‌زمان با توسعه آخرین امکانات و فناوری‌های روز جهان در حال توسعه و گسترش است.